مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

دانلود مقاله درباره بهبود سازمان و مديريت دانش

 

 

 

 

 

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 9 صفحه


 قسمتی از متن .doc : 

 

‏سازمان آموزش و پرورش تهران

‏اداره آموزش و پرورش منطقه 11

‏موضوع :

‏بهبود سازمان و مديريت دانش

‏گردآورنده :

‏سيده صديقه ميرجلال

‏«‏سازمانها و دانايي‏»

‏در سالهاي اخير ‏«‏مديريت دانش‏»‏ به يك موضوع مهم و حياتي و مورد بحث در متون تجاري تبديل شده است. جوامع علمي و تجاري هر دو بر اين باورند كه سازمانهاي با قدرت دانش مي‏‌‏توانند برتري‏‌‏هاي بلند مدت خود را در عرصه‏‌‏هاي رقابتي حفظ كنند. منابع نقد و بررسي و چشم‏‌‏اندازهاي رقابتي سازمان‏‌‏ها نشان‏‌‏ دهندة تأثيرات اين ديدگاه در عرصه‏‌‏هاي استراتژيك سازمان‏‌‏هاي تجاري است. (نلسون ‏و وينتر، 1982) اگر چه مديريت، آگاهي از پتانسيل‏‌‏هاي ‏منابع دانش است، اما هنوز اتفاق نظري درباره‏‌‏ي ويژگيهاي اين دانش و روشهاي بهره‏‌‏گيري از آن وجود ندارد. محققين و دانشگاهيان ديدگاه متفاوتي در خصوص مديريت دانش اتخاذ كرده و گستره‏‌‏اي از راه‏‌‏حل‏‌‏هاي فناوري تا مجموعه‏‌‏اي از دستورات عملي را در نظر دارند. به عنوان مثال اكثر مديران تجاري، قابليتهاي كامپيوترها و فناوري‏‌‏هاي ارتباطي را در مديريت دانش باور دارند، اين افراد استدلال مي‏‌‏كنند كه فناوري اطلاعات مي‏‌‏تو اند از انبوه اطلاعات ذخيره شده در منابع قديمي مانند مراكز فروش، كارت‏‌‏هاي اعتباري مشتريان، فروشهاي تبليغاتي و اطلاعات مربوط به تخفيف‏‌‏هاي مقطعي، ‏«‏دانش‏»‏ در ذهن انسان‏‌‏ها است و آموزش كاركنان و انگيزه‏‌‏ي عوامل كليدي مديريت آن به شمار مي‏‌‏روند.

‏دانايي مهمترين سرمايه هر سازمان است چرا كه منجر به ارزش افزوده بوده و عدم برخورداري از اين موهبت در هر انسان رقابت و برخورد با چالشها را مشكل

‏‌‏تر مي‏‌‏نمايد. در عصر حاضر مبناي ثروت آفريني، دانش و تخصص است. صنعت بيش از هر زمان ديگر به علم و دانش فكر متكي شده است. دانش پايه جديد ثروت است وقتي به برهه‏‌‏اي برسيم كه دانش مبناي خلق ثروت باشد كاركردن و ياد گرفتن مفهومي يكسان خواهند داشت. در اين عرصه وجود افراد دانش پذير اساس رقابت در فضاي جهاني شدن است و كاميابي يا ناكامي اقتصادي شركتهاي امروز به كم و كيف دانش و تخصص آنها بستگي دارد. اين تفكر نيز بطور روز افزوني گسترش يافته كه هر سرمايه‏‌‏اي با هزينه كردن كاهش مي‏‌‏يابد مگر سرمايه دانايي و دانش سازمان كه هر چه بيشتر هزينه شود انبوه تر و ثمربخش تر مي‏‌‏شود. اكثر سازمانها پذيرفته‏‌‏اند كه بايد بعنوان تنها مزيت رقابتي پايدار بر كاركنان خود متكي باشند و به ارتقاي دانش، مهارت و قابليتهاي آنان اهتمام ورزند. لذا بقاي سازمان در عرصه رقابت به حفظ، توسعه و بهره برداري از قابليتهاي كاركنان آن منوط ‏شده است و سازماني كه نتواند مهارت، دانش و توانايي خود را توسعه دهد و از آن در افزايش بهره وري استفاده كند قادر نيست هيچ يك از منابع خود را به نحو ‏مطلوب توسعه دهد. در اين ميان سازمان يادگيرنده سازماني است كه در آن افراد بطور مستمر قابليتهاي خود را افزايش مي‏‌‏دهند تا نتايجي را كه واقعاً مي‏‌‏خواهند ايجاد نمايند. جايي كه الگوهاي جديد و گسترده تفكر، پرورش مي‏‌‏يابد و جايي كه افراد بصورت مداوم ياد مي‏‌‏گيرند و به يكديگر ياد مي‏‌‏دهند. بهرحال سيستم پذيرش و بررسي پيشنهادات كاركنان از جمله تكنيكهاي موثر در نظام مديريت نوين است كه اغلب صنايع و كارخانجات علاوه بر اثرات چشمگير اقتصادي، موجبات مشاركت هر چه بيشتر كاركنان در اداره امور را فراهم ساخته است. يكي از ابزارهاي كارآمد به منظور انتقال و تسهيم دانش در سازمان يادگيرنده، مديريت دانشپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
6D65643415025_1656756_9914.zip12.1k